VAKFIMIZ DERNEKLERİMİZLE BİRLİKTE SİYASİLERİMİZİ AĞIRLADI

VAKFIMIZ DERNEKLERİMİZLE BİRLİKTE SİYASİLERİMİZİ AĞIRLADI

Bayburt Eğitim ve Hizmet Vakfı,Bayburt Kültür ve Yardım Derneği ve İstanbul’daki tüm Derneklerimizle birlikte İstanbul Yeşilköy wow otelde sabah kahvaltı Programında İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım,İçişleri Bakanı Süleyman Soylu,Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı Naci Ağbal’ı ağırladı.

 

Programa İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım,İçişleri Bakanı Süleyman Soylu,Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı Naci Ağbal ,Bayburt Belediye Başkanı Mete Memiş,İstanbul AK Parti Milletvekilleri,Bayburt Vakfı Başkanı İsrafil Kahraman,Bayburt Kültür ve yardım Derneği Genel Başkanı Hicabi Durmuş,Bayburtgrup Yönetim kurulu Başkanı Abdurrahman Şentürk,İşadamı Şeref Yazoğlu,İstanbul Bayburtspor Kulüp Başkanı Bünyamin Yazoğlu,Sivil Toplum kuruluşu Başkanları,Brokratlar ve hemşerilerimizin katılımıyla gerçekleşti.

 

Bayburt  Eğitim Kültür ve Hizmet Vakfı Başkanı İsrafil Kahraman açılış konuşmasında Bayburtluların duruşu  bellidir,Bayburtluların Bayrağın,Vatanın  ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğanın yanında durur.

 

Değerli dostal Bayburtlular vefalıdır,Şimdi size soruyorum seçimlerde kime oy vereceksiniz,Tabiiki Bayburt’a Havalimanını getiren,Bayburt’a duble yolları getiren,Zigana ve Kop geçitlerini yapan,Türkiye’nin gelişiminde büyük hizmeti olan vizyonel Başkana,Binali Yıldırıma oy vereceğiz,Cumhur ittifakına oy vereceğiz dedi.

 

Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı Naci Ağbal, Bayburt’un her geçen gün büyüyerek kalkındığını ifade ederek,  “Biz Bayburtlular olarak memleket meselelerinde her zaman milletin yanında her zaman dünya lideri Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında yer alarak, inşallah içinde olduğumuz dönemde de Bayburt bir kez daha hem Bayburt’ta hem İstanbul’da hem de tüm Türkiye’de değerli  hemşerilerim  sizlerin katkılarıyla büyük bir destan daha yazacak.

Bayburt her geçen gün büyüyor, gelişiyor. Yatırımlar devam ediyor. Hastanemizi inşallah bu sene temmuz ayında hizmete açıyoruz. Eğitimden, sağlığa, kültüre kadar her türlü yatırım yapılıyor, yapılmaya da devam edecek. Her geçen gün Bayburt’un silüeti değişiyor. Yeni yeni parklar, yeşil alanlar yapıyoruz. Önümüzdeki dönemde Bayburt daha fazla yatırım alacak. Bunu yapmak için gerekli her türlü altyapıyı tamamladık. Bundan sonra da Bayburt’a destek olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

 

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu hemşerilerimize hitaben yaptığı konuşmada ,Bayburtluların her daim Milletinin yanında olduğunu ifade ederek Bayburtlunun hem İstanbul’da hem de Bayburt’ta Cumhur ittifakının yanında olduğunu  gösterdiğini belirtti.

 

Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı Naci Ağbal ,biz Bayburtlular olarak memleket meselelerinde her daim Milletinin yanında ,her zaman Cumhurun yanında ,her Zaman Dünya Lideri Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında bulunan bir memleket olarak ,sizlerin destekleriyle hem Bayburt’ta hem de İstanbul’da   büyük bir destan yazacak.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu hemşerilerimize hitaben yaptığı konuşmada ,Bayburtluların her daim Milletinin yanında olduğunu ifade ederek Bayburtlunun hem İstanbul’da hem de Bayburt’ta Cumhur ittifakının yanında olduğunu  gösterdiğini belirtti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Kategoriler
SAYAÇ